Penzion u Hradeb, Znojmo

Dolní Česká 358/25, 66902
od 770 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 50m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion u Hradeb - to je ekonomicky výhodné ubytování v centru města Znojmo.

Další informace

Do penzionu lze vstoupit z východní strany přes dřevěný mostek nad hradebním příkopem přímo z městského parku brankou v hradbách, ze západní strany z ulice Dolní Česká, která je pár metrů od historického středu města.

Máme pro Vás připraveno pět prostorných třílůžkových pokojů, na každém pokoji sociální zařízení s WC a sprchou a TV. Podle potřeby možnost přistýlky. Prostorná společná kuchyňka se základním vybavením – lednička, mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, TV.

Možnost připojení na internet WiFi.

Samostatná úschovna kol a kočárků.

Kapacitou ubytování a polohou v centru města je penzion vhodný pro konání firemních akcí – školení, předvádění výrobků, kontrakty, výjezdní zasedání… Vhodný je i pro ubytování soukromých návštěv místních obyvatel, hostů některého z četných hudebních festivalů apod.

V penzionu a jeho bezprostřední blízkosti se nabízí:

  • Východ z penzionu do nově rekonstruovaného hradebního příkopu s hranolovou věží. Nádherné místo pro odpočinek a relaxaci. Na hradební příkop navazuje nově upravený městský park
  • Pět restaurací do vzdálenosti 100 m od penzionu
  • Pondělí až sobota - možnost snídaně v příjemném prostředí Karlovy pekárny vzdálené 2 minuty chůze

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.160 Kč
Jednolůžkový pokoj
770 Kč
Třílůžkový pokoj
1.410 Kč

dvě a více nocí

Služby

Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
17
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
5

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

Penzion U Hradeb nabízí prostornou společenskou místnost pro konání jak firemních prezentací, tak i rodinných sešlostí. 

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Okolí

Penzion U Hradeb má ideální polohu výchozího bodu pro pěší turisty i cyklisty. Okolo penzionu vede parkem cyklostezka "Moravská vinná" a "Trasa šesti měst". Název penzionu U Hradeb napovídá, že je od okolí oddělen hradbami s brankou, od které mají hosté klíč. Průchodem hradbami vstoupíte do klidové zóny hradebního pásu zakončeného Střelniční věží a městského parku s dětským hřištěm. Ideální prostor pro relaxaci, rekreační sport a dětské hry. Na druhé straně je východ z penzionu na ulici Dolní Česká. Zde se po pár metrech chůze ocitnete na hlavním náměstí. V docházkové vzdálenosti objevíte restaurace k posezení a odpočinku i historické památky. Vchod do jedinečného znojemského podzemí je vzdálen 289 m, Vlkova věž 97 m, Radniční věž 310 m, muzeum motorismu 835 m, nástupní zastávka městského vláčku 234 m, rotunda sv. Kateřiny cca 1 km. Při procházce k rotundě se vám otevře výhled do Gránického údolí u kostela sv. Mikuláše a potom i u rotundy.

Mapa

Centrum 50m
Autobus 500m
Vlak 500m
Velká mapa