Apartmány Pod Divadlem, Znojmo

Tovární 880/1a, 66902
od 1.058 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány pod divadlem začínají psát svoji historii od 15.1.2019. Nachází se na místě , které je předurčeno jako výchozí bod pro všechny druhy aktivit. V blízkosti ubytování se nachází historické centrum města Znojma, Národní park Podyjí, městský park , autobusové a vlakové nádraží. K dispozici máme čtyřlůžkový apartmán, po celkové rekonstrukci, nově také 6-ti lůžkový apartmán s možností  dvou přistýlek a dále 3 lůžkový apartmán ve dvoře bytového domu.

Další informace

Čtyřlůžkový apartmán s pohodlným manželským dvojlůžkem a dvěmi rozkládacími pohovkami (možnost ubytování až 6-ti hostů) disponuje  prostorným sprchovým koutem( k dispozici fén) a malou kuchyňkou.Kuchyňka je vybavena  varnou konvicí,mikrovlnou troubou, toustovačem, vinotékou a lednicí.Součástí nabídky služeb je i rychlé wifi připojení,kabelová TV a Mini bar.Apartmán 1 se nachází v přízemí bytového domu.

Šestilůžkový  apartmán s pohodlným manželským dvojlůžkem v jedné ložnici, čtyřmi jednotlivými lůžkami v druhé ložnici a obytnou kuchyní s rozkládací pohovkou  (možnost ubytování až 8 hostů) disponuje prostornou koupelnou se sprchovým koutem(k dispozici fén) a prostornou obytnou kuchyní.Kuchyně je vybavena varnou konvicí,mikrovlnou troubou, toustovačem, vinotékou, varnou deskou, pečící troubou,digestoří,myčkou nádobí  a lednicí.Součástí nabídky služeb je i rychlé wifi připojení,kabelová TV a Mini bar. Apartmán je vybaven i automatickou pračkou. Apartmán 2 se nachází v 1.NP bytového domu. Přístupný pouze po schodech.

Třílůžkový  apartmán s pohodlným manželským dvojlůžkem v jedné ložnici, jedním lůžkem v  obytné kuchyni  disponuje prostornou koupelnou se sprchovým koutem(k dispozici fén) .Kuchyně je vybavena varnou konvicí,mikrovlnou troubou, toustovačem, vinotékou, varnou deskou,digestoří a lednicí.Součástí nabídky služeb je i rychlé wifi připojení,kabelová TV a Mini bar. Apartmán 3 se nachází v přízemí (v zahradě) bytového domu.


Ceny

Apartmán
1.058 Kč
Snídaně
75 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Nekuřácké pokoje
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Osmi a více lůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
3
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Minibar
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Bowling, kuželky
Fitness, posilovna
In-line bruslení

Mapa

Centrum 300m
Autobus 500m
Vlak 700m
Velká mapa