Vinařství Hanzel, Miroslav

Malinovského 377/33, 67172
od 1.050 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytujte se přímo ve vinařství a vychutnejte jeho atmosféru plnými doušky. Nerušeně odpočívejte v komfortních pokojích pod stoletým trámovým dřevem z vinařství. Ke sklence vynikajícího vína z naší produkce to budete mít vždycky blízko.

Další informace

Pokud toužíte po strávení příjemných, klidných a ničím nerušených chvil, je pro vás Hotel HANZEL v Miroslavi tím pravým místem. Svým hostům můžeme nabídnout komfortní ubytování přímo ve vinařství v 11 dvoulůžkových pokojích. V 9 pokojích lze využít přistýlky a ve zbývajících 2 dokonce dvojpřistýlky. Celkem tedy ubytujeme až 35 hostů.

V útulných pokojích bylo použito trámové dřevo přímo z původního vinařství, které dotváří jedinečnost celého prostředí. A protože nám opravdu záleží na vašem pohodlí, postele jsme vybavili antibakteriálními matracemi, které obsahují částečky stříbra pro vysoký komfort vašeho spánku. Moderní koupelna na každém pokoji a připojení na WiFi je v našem hotelu samozřejmostí.

Ubytování v hotelu Vinařství HANZEL si můžete zpestřit degustací vín v našem vinném sklepě, ochutnat něco z naší vynikající místní gastronomie a poznávat krásy jižní Moravy, na které je vždy co obdivovat. Například ze sedla kola při cestách na jedné z několika cyklostezek, které procházejí Miroslaví. U nás v Hotelu HANZEL jsou cyklisté vždy vítání, proto jsme součástí stejnojmenné certifikace služeb pro cyklisty.

Všechny prostory ve vinařství jsou nekuřácké.

Hotel Hanzel je díky své strategické poloze vhodné ke startu cykloturistických výletů a nabízí zájemcům o cykloturistiku na Znojemsku a okolí několik zajímavých cyklotras.

Dle vašich požadavků rádi zajistíme prostory pro konání firemní akce či večírku pro zaměstnance připravíme program včetně časového harmonogramu a aranžmá akce, zajistíme catering, dekorace, světelnou či audiovizuální aparaturu a mnohé další.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.650 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.050 Kč
Přistýlka
500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
11

Vybavení pokojů

TV
WC

Restaurace

Víno a jídlo nám jde ve Vinařství Hanzel nejlépe, navíc je umíme ideálně nasnoubit tak, že společně představují jedinečný zážitek, díky kterému se k nám budete rádi znovu vracet. Zárukou je naše příjemná restaurace, kde naše hosty rádi a s úsměvem hýčkáme. Nevaříme pouze pokrmy, servírujeme zážitky dokonale snoubené s víny z naší produkce.

Skutečně nám záleží na tom, abyste se u nás cítili příjemně a vždy se k nám rádi vraceli s vaší rodinou i přáteli. Našim cílem je představit vám jižní Moravu protkanou jedinečným místním vínem i jídlem. Rádi vám k vybraným jídlům doporučíme vhodné víno od Vinařství HANZEL a s úsměvem vše připravíme a naservírujeme. Celková kapacita naší restaurace je 40 míst.


Kongresové možnosti

Firemní akce

Ve Vinařství HANZEL vás rozhodně nečekají strohé, studené a neosobní prostory typické pro nudné školicí místnosti. U nás naopak naleznete přátelskou a pohodovou atmosféru, ve které se prostě budete cítit dobře. Pro taková firemní setkání nabízíme velký společenský sál, který pojme až 100 lidí, k dispozici vám může být také školicí technika. Rádi vám připravíme občerstvení ve formě coffee breaku. Nabídnout Vám můžeme ale i obědové nebo speciální menu z naší kuchyně.


Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Kulečník, billiard
Létání

Okolí

Znojmo a okolí láká na nespočet přírodních zajímavostí a historických památek a možná právě proto je zde cykloturistika tak populární. Můžete si vybrat jaký způsob pobytu je vám nejbližší. Znojmo a Znojemsko křižují mnohé cyklotrasy, které vás zavedou do nádherné krajiny v okolí Znojma. Znojemskou krajinou se vinou cestičky a poznávací stezky, díky kterým se můžete dozvědět mnohé o místní historii i přírodě.

Cykloturistika ve Znojmě uspokojí opravdu každého, ať chcete aktivně sportovat nebo se jen tak projet. Cykloturistika ve Znojmě spojuje sportovní aktivitu a víno s návštěvou zajímavých míst. Specialitou Znojemska je vinařská cykloturistika. Celý region protkaly vinařské cyklistické stezky, které se klikatí mezi vinicemi a vy můžete poznat půvab krajiny s kostelíky a malebnými vesničkami. Vinařská cykloturistika ve Znojmě a okolí vás provede kolem sklípků a pohostinost místních vinařů vám zamotá hlavu.

Mapa

Centrum 500m
Autobus 500m
Velká mapa