Rezidence černý medvěd, Znojmo

Masarykovo náměstí 329/7, 66902
od 1.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rezidence Černý medvěd poskytuje ubytování na nejprestižnějším místě malebného historického města Znojma - v samotném středu městské památkové rezervace. Každý z pokojů odpovídá svým vybavením standardům moderního ubytování. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizí. Při ubytování v apartmánu můžete využít k relaxaci i terasu v intimitě uzavřeného prostoru.

Rezidence Černý medvěd Vám poskytne ozdravný klid a pohodlí. Kochat se výhledem budete moci při ochutnávce znojemských vyhlášených vín v nové vinárně s kavárnou a vinnou galerií, která se nachází poblíž rezidence.

Další informace

Rezidence Černý medvěd je tvořena centrální budovou se dvěma protilehlými křídly. Obdélníkový půdorys objektu je rozložen mezi Masarykovým náměstím a ulicí Dolní Česká. Budova má středověký původ, sahající do 14. století. Během posledních dvou let prošla radikální přestavbou, která přispěla k záchraně chátrajícího domu.

Každý z pokojů odpovídá svým vybavením standardům moderního ubytování. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizí. Při ubytování v apartmánu můžete využít k relaxaci i terasu v intimitě uzavřeného prostoru.

Snídaně formou švédského stolu přímo v rezidenci

V bezprostřední blízkosti Rezidence Černý medvěd je několik restaurací, hospůdek, kaváren a vináren, které jsou dosažitelné pár minut volné chůze.

 

Parkování v uzamčeném areálu rezidence /150Kč/auto/den.Počet míst je omezen.

Domácí mazlíčci po dohodě a za poplatek 150kč/den.

Rezidence Černý medvěd není bezbariérovým prostorem. Handicapovaným návštěvníkům ovšem rádi vyjdeme vstříc.


Ceny

Apartmán
3.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.500 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
2.100 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Terasa
Vstup domácích zvířat
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
21

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Sportovní hala
Tenisový kurt
Cyklostezky

Okolí

Romantické prostředí kdysi královského města umocňuje poklidná řeka Dyje, nad kterou se majestátně pyšní znojemský hrad.

V bezprostřední blízkosti rezidence najdete Znojemské podzemí, středověkou radniční věž, zachovalý komplex hradebního opevnění s několika věžemi.

Bydlet budete jen pár kroků od národní kulturní památky rotundy sv. Kateřiny a areálu Znojemského městského pivovaru s nádherným výhledem na chrám sv. Mikuláše a okolní přírodní scenérie. Kochat se výhledem budete moci při ochutnávce znojemských vyhlášených vín v nové vinárně s kavárnou a vinnou galerií. A k dispozici vám bude i moderní pivovarská restaurace taktéž pohledově situovaná do zeleně.

V dolní části města, kam Vás doveze turistický vláček, je v komplexu národní kulturní památky Louckého kláštera situováno návštěvnické centrum, kde jsou k ochutnávce i nákupu připraveny desítky vín, regionální produkty či ovoce.

Mapa

Velká mapa