Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Šatovské lípy, Šatov

Šatov 329, 67122
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Standardně vybavený penzion Šatovské lípy se nachází v samém centru vinařské obce Šatov nedaleko hranic s Rakouskem.

Další informace

Standardně vybavený penzion Šatovské lípy se nachází v samém centru vinařské obce Šatov nedaleko hranic s Rakouskem.

Tato oblast je doslova rájem pro milovníky kvalitních moravských vín a krásné přírody. Ubytování Šatovské lípy má strategickou polohu nejen tím, že leží ve vinařské oblasti, ale také blízkostí národního parku Podyjí. Je tedy ideálním místem pro dovolenou jak odpočinkovou a relaxační, tak i poznávací a turistickou. V okolí existuje také spousta cyklistických tras, takže si přijdou na své i příznivci cykloturistiky.

Penzion Šatovské lípy nabízí komfortní ubytování v standardně vybavených pokojích. Všichni hosté mají k dispozici také WiFi připojení v ceně ubytování a bezpečné parkování v areálu bez nutnosti rezervace parkovacího místa.

Kapacita ubytování v penzionu je 80 lůžek, děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou ubytovány zdarma. Nabízíme také dětskou přistýlku k zapůjčení. Apartmány mají navíc obývací místnost se sedací soupravou. Domácí mazlíčci jsou povoleni za příplatek.

Na základě domluvy vám zařídíme např. romantickou vyjížďku na koních, zapůjčení čtyřkolek pro akčnější návštěvníky a další sportovní, kulturní či společenské vyžití.

Ceny

Cena za osobu
600 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Wellness služby
Zahrada
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Půjčovna kol
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa