Penzion MIRI, Znojmo

K Letišti 3703/5, 67181
od 650 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Miri nabízí ubytování v klidném prostředí v okrajové části města Znojmo. Možnost ubytování je v pokojích a apartmánech. Parkování je přímo před penzionem na hlídaném parkovišti. Poloha penzionu je ideálním výchozím bodem pro cykloturistiku, turistiku, vinařskou turistiku, projížďku na koních.

Další informace

Vybavení - Apartmán

Apartmán je velmi vkusně a moderně zařízený a skládá se ze tří ložnic, kuchyňského koutu a vlastním sociálním zařízením. První ložnice je velmi prostorná se třemi lůžky s možností jedné přistýlky, televizí, wifi a klimatizací. Druhá ložnice má tři lůžka, televizi, wifi a klimatizaci. Třetí ložnice je svojí menší výměrou útulná a má dvě lůžka, televizi, wifi a klimatizaci. Sociální zařízení je pro všechny tři pokoje společné.

Vybavení - Pokoje č. 2 a 3

Pokoj č. 2 a 3 má každý vlastní sociální zařízení, pohodlná křesla, TV, WIFI, pokoj č. 3 má navíc vlastní kuchyňský kout plně vybavený.

Penzion má společenskou místnost až pro 12 osob s plně vybaveným kuchyňským koutem a barem, kde jsou k dispozici espresso, pivo, víno, nealkoholické nápoje a drobné pochutiny.

Ceník

  • Dvoulůžkový pokoj 920 Kč
  • Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou 650 Kč
  • Domácí mazlíček 150 Kč
  • Přistýlka 250 Kč
  • Dětská postýlka 200 Kč
  • Třílůžkový pokoj 1380 Kč
  • Dítě do 6-ti let na třetím lůžku cena za pokoj 1200 Kč
  • Apartmán se třemi ložnicemi: plně obsazený 8 osobami 3680 Kč

Ceny

Apartmán
3.640 Kč
Dvoulůžkový pokoj
920 Kč
Jednolůžkový pokoj
650 Kč
Přistýlka
250 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén vnitřní

Okolí

Náš penzion se nacházím v blízkosti Národního parku Podyjí, vedoucího podél 40 km dlouhého údolí řeky Dyje mezi Vranovem nad Dyjí a Znojmem. Na rakouské straně navazuje na park Nationalpark Thayatal.

Nedaleko našeho penzionu (asi 26 km) se nachází státní zámek Vranov nad Dyjí, který je cílem mnoha stovek turistů a je dostupný i v rámci zdejších cyklotras.


Mapa

Velká mapa