Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Retro Vrbovec, Vrbovec

Vrbovec 49, 67124
od 1.190 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný penzion Retro Znojmo nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí jihomoravského venkova blízko města Znojma. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, malou kuchyňskou linkou s plotýnkovým vařičem a varnou konvicí na vyžádání. Samozřejmostí je dostupnost všech českých mobilních operátorů.

Další informace

Vinařský penzion Znojmo - Vrbovec

Rodinný penzion Retro nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí jihomoravského venkova blízko města Znojmo. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, TV na vyžádání a WiFi internetem. Samozřejmostí je dostupnost všech českých mobilních operátorů. Vhodná volba pro ubytování Znojmo.

Ceny

Apartmán
2.850 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.000 Kč
Domácí mazlíček
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.190 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Wellness služby

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Součástí penzionu je útulná restaurace s pizzerií a nabídkou různých místních jídel. Nezapomeňte ochutnat specialitu podniku pizzu La Cassa. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení na venkovní terase. Bohaté snídaně jsou podávány formou bufetu.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Okolí penzionu se dá nazvat turistickým rájem. Blízké historické město Znojmo vybízí k prohlídce mnoha památek jakou jsou např.: znojemská rotunda v areálu bývalého pivovaru Hostan, Radniční věž, historické ručně ražené podzemí, jen 30 min. jízdy autem nabízí termální lázně v Laa ideální vyžití pro milovníky koupání a wellnes. Poblíž Znojma se také nachází Jaroslavické rybníky s možností rybaření. Objekt se nachází jen několik kilometrů od hraničního přechodu Hatě a nákupního cenra FREEPORT.

Mapa

Velká mapa