Penzion Procházka, Vranov nad Dyjí

Zátiší 340, 67103
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Představa dovolené nebo příjemné relaxace nemusí být nutně spojena s mořem a zahraničím, stále více lidí si uvědomuje, jak málo znají svojí zemi a jaké krásy v ní lze najít. Oblast Vranova nad Dyjí je ideálním místem k odpočinku - klidné prostředí, kouzelná krajina, místa pro vycházky, poznávání historie i cykloturistiku. To vše samozřejmě spojené s koupáním ve Vranovské přehradě s neopakovatelným pohledem na vranovský zámek. Penzion PROCHÁZKA se nachází přímo v obci Vranov nad Dyjí, v její klidné časti přímo proti vranovskému zámku. Jedná se o nově vybudovaný objekt v zahradě rodinného domku.

Další informace

Celková kapacita je 10 lůžek v jednom dvoulůžkovém pokoji s oddělenými postelemi a dvou čtyřlůžkových pokojích s manželskou postelí a palandou. Před pokoji se nachází společná terasa s venkovním posezením a zahradním grilem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, minikuchyňkou (chladnička, varná konvice, mikr. trouba, nádobí) a prostorným sociálním zařízením. Hosté penzionu mají bezplatně k dispozici zahradní gril s udírnou, ohniště, zajištěno uzavřené parkovaní a půjčovnu jízdních kol.

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Snídaně
79 Kč

V sezonním období od 28. 6. 2019 do 30. 8. 2019 je cena za osobu a noc 380,- Kč. Od 1. 10. do 28. 2. ubytováváme jen skupiny po předchozí dohodě. Za pejska na pokoji účtujeme jednorázový poplatek 150,- Kč. Obecní ubytovací poplatky se hradí zvlášť.

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Nekuřácké pokoje
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
30

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

K příjemnému posezení s překrásným výhledem na vranovský zámek láká přilehlá stylová restaurace MYSLIVNA. Vkusně, do dřeva zasazený interiér restaurace v loveckém duchu nabízí hostům vedle standardní kuchyně ve formě snídaní obědů a večeří i speciality mexické kuchyně. Součástí restaurace je i zastřešená terasa, kterou uvítají příznivci stolování na čerstvém vzduchu. Nechybí zde točené pivo Bernard , ani nabídka lahodných znojemských vín.

Firemní akce

Pro firemní akce je možné si pronajmout restauraci Myslivna s vnitřní kapacitou 20 osob, kterou je možno vnitřně upravit dle přání zákazníka.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna kol
Rybolov
Koupání řeka, jezero

Okolí

Vranov nad Dyjí, historické městečko, ke kterému neodmyslitelně patří pohádkově vyhlížející dominanta vranovského zámku na strmé skále nad řekou Dyjí, rozhodně patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům Jižní Moravy. Za posledních deset let zde vznikla celá řada hospůdek, restaurací, cukráren a penzionů, lákajících k posezení. Život obce v minulosti vždy ovlivňoval život na Vranovském zámku. Původní hrad, v 11. století patřící k hraniční obranné pevnosti, byl v 17. století přestavěn na barokní zámek tak, aby odpovídal představám tehdejšího panstva o reprezentačním sídle. Na své si ve Vranově nad Dyjí kromě milovníků historických památek přijdou i vyznavači různých letních sportů a milovníci přírody. Největší atrakcí letní turistické sezony je Vranovská přehrada, vybudovaná podle švýcarského projektu v letech 1930 - 33 jako první betonová přehrada v tehdejším Československu a položila základy vzniku významného rekreačního centra. Kdo nehledá osvěžení ve vodách Vranovské přehrady a dává přednost klidné a nedotčené přírodě, ten si rovněž přijde na své, když se vydá do Národního parku Podyjí, ať už jako cyklista, houbař, či vyznavač pěší turistiky.

Mapa

Centrum 500m
Autobus 300m
Velká mapa