Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Na Perku, Znojmo

Za Humny 3149/14, 66902, Za humny
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Zažijte pohodlnou dovolenou v našem rodinném penzionu na Perku ve Znojmě. Ubytujeme vás v moderních dvoulůžkových pokojích s vlastními sociálkami a možností přistýlky. Váš hlad i žízeň zaženeme poctivým jídlem a dobrým pitím v příjemné restauraci. Objekt je nekuřácký, kromě terasy, milovníkům dobrého vína nabídneme pronájem prostorného vinného sklípku. Během letních měsíců vás rádi obsloužíme také na slunné zahrádce s grilem.

Další informace

Náš rodinný penzion s hospůdkou se nachází v klidné městské části Znojmo-Hradiště. Tato vesnice je vzdálena pouze 2 km cesty autem od historického Znojma. Pokud se rozhodnete navštívit město pěšky či na kole, krásné údolí Gránického potoka Vám zpříjemní výlet. Hradiště známé svými romantickými vyhlídkami, krásnou přírodou a archeologickými výzkumy, je jedním z výchozích bodů cyklistické a turistické stezky, která prochází národním parkem Podyjí.

Penzion je komfortně propojen s hospůdkou a naši hosté mají k dispozici letní zahrádku s rožněm a příjemný vinný sklípek. Hospůdka je nekuřácká včetně připojeného salonku, stejně jako všechny pokoje.

Naše pohostinství Vám nabízí pořádání rodinných oslav, večírků či pracovních seminářů. Dle domluvy připravujeme obložené mísy, jídla české kuchyně, udíme ryby, kuřata, pečeme vepřová kolena. Jsme velmi flexibilní a budeme se snažit vyhovět Vašemu přání. V letních měsících grilujeme na zahradě, která je situována naproti hospůdce s penzionem.

V těchto místech máte také možnost zaparkovat svůj vůz. Kola Vám uzamkneme v garáži.

Celý objekt je bezbariérový. Wifi je samozřejmostí.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Snídaně
100 Kč

Možnost snídaně v ceně 100 Kč.

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Z jídel si můžete vybrat restaurační klasiku (řízek, sýr), pizzu nebo chuťovky k pivu. Po předchozí domluvě je možné zajistit i individuální občerstvení dle vlastního výběru - např. jídla české kuchyně, ryby, kuřata, vepřová kolena, krkovice a další.

Po dobrém jídle bude potřeba uhasit vaši žízeň, točíme proto Březńák11° a Starobrno 12°. Rozléváme kvalitní moravská vína, nabízíme nealkoholické nápoje i oblíbené kořalky.

Hospůdka je vybavena moderní vzduchotechnikou, máme navíc oddělený salónek s kapacitou 20 míst. K dispozici jsou stolní fotbálek, šipky a bezdrátová síť Wi-Fi.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Střelnice
Bazén venkovní
Půjčovna skútrů
Rybolov
Půjčovna kol

Mapa

Centrum 2km
Autobus 50m
Vlak 2.5km
Velká mapa