Penzion Kormorán, Vranov nad Dyjí

Havlíčkovo nábřeží 410, 67103
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 600m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází v obci Vranov nad Dyjí, v intimním prostředí uzavřeného areálu na břehu řeky Dyje. Naše ubytovací zařízení se nachází stranou ruchu města a přehrady, ačkoliv je umístěno téměř v centrální části Vranova. Na své jsi tak zde příjdou zejména rodiny s dětma a všichni milovníci klidu a pohody.

Další informace

Penzion je situovaný ve Vranově nad Dyjí, uprostřed zeleně Národního parku na břehu řeky Dyje. Uzavřený areál obklopují velké travnaté plochy, vhodné pro aktivní/pasivní odpočinek, grilování nebo různé sportovní aktivity. Vybavení zahrnuje společenskou místnost s TV/SAT a společnou kuchyňkou. Nabízíme také snídaně a občerstvení. V areálu penzionu je velké parkoviště a možnost uskladnění a půjčení jízdních kol. Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i větší skupiny. Penzion má kapacitu 41 lůžek a nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích + v apartmánu s kapacitou 5 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením. Region Jižní Morava nabízí v našem blízkém okolí mnoho turistických lákadel jako Vranovská přehrada, pohraniční zámky (např. Vranovský zámek, Bítov, Hardegg, Uherčice...), Znojemskou vinařskou oblast nebo Národní park Podyjí.

Ceny

Apartmán
1.600 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.400 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Snídaně
90 Kč
Třílůžkový pokoj
1.100 Kč

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
41
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
28
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Bazén venkovní

Okolí

Penzion Kormorán nabízí mnoho možností aktivní dovolené. Vranov nad Dyjí se nachází v krásné přírodě Národního parku Podyjí a v jeho okolí je celá řada historických památek. Na své jsi tak zde příjdou vyznavači turistiky i cykloturistiky. Milovníci vodních sportů taky nepříjdou zkrátka, protože je to od nás na Vranovskou přehradu co by kamenem dohodil a kolem penzionu teče řeka Dyje. Nedaleko jsou také koupaliště ve Znojmě a Unanově. Penzion obklopují velké travnaté plochy, vhodné pro míčové hry, bedminton, frisbee a jiné druhy aktivního odpočinku. K dispozici je také velký zahradní gril

Mapa

Centrum 600m
Autobus 600m
Vlak 6km
Velká mapa