Penzion Gaudeo Vranovská přehrada, Štítary

Štítary č.ev. 779, 67102
od 615 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penziony GAUDEO byly postaveny v letech 2007 až 2009 a nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada. Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbariérové.

Další informace

Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubu, k dispozici je i základní nádobí. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí (koupelna s WC), TV se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nespornou výhodou všech apartmánů je vlastní vchod a prostorná terasa s výhledem na jezero Vranovské přehrady a pláž, jako stvořená pro příjemné chvíle nad lahví výtečného vína nebo klidné chvilky při ranní kávě.

Při stavbě penzionů se myslelo i na cyklisty, kteří mohou využít úschovnu kol. Pro řidiče automobilů je k dispozici prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů. Návštěvníky překvapí příjemná obsluha, vytříbený vkus a prostorné apartmány zařízené v moderním stylu. Kromě pohodlného ubytování nabízí penziony GAUDEO v bezprostřední blízkosti Vranovské přehrady 500 m dlouhou písečnou pláž  s pozvolným přístupem do vody, velký tobogán, 6 víceúčelových hřišť pro nohejbal a volejbal, lanový park a mnoho dalšího.

 

  • celková kapacita 88 lůžek, ve 12-ti čtyřlůžkových (mezonetových) a 20-ti dvoulůžkových pokojů
  • úschovna kol
  • prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů
  • restaurace s kapacitou 100 míst
  • školící místnosti s kapacitou až 120 osob
  • vzdálenost 200 m od pláže na Vranovské přehradě

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
615 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
615 Kč
Jednolůžkový pokoj
855 Kč
Přistýlka
475 Kč
Třílůžkový pokoj
615 Kč

Snídaně v ceně


jedná se o ceny v období 1.4.-31.5,/1.10.-31.10.

Služby

Bezbariérový přístup
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
88
Čtyřlůžkové pokoje
12
Dvoulůžkové pokoje
20
Jednolůžkové pokoje
5
Kapacita restaurace
65

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě

Okolí

Vranovská přehrada je, dle dlouhodobých sledování meteorologů, díky své poloze, nejteplejší přehradou v ČR. Vranovská pláž, taktéž nazývaná Moravský Jadran – to je místo, kde každý zákazník najde vše, co potřebuje. Nádherná písečná pláž, dostatek místa, výborná infrastruktura, příjemné koupání a bezpočet možností aktivního odpočinku na strávení příjemné dovolené.

Přímo v areálu Vranovská pláž se nacházejí 4 restaurace, tenisové kurty, 500 m dlouhá písečná pláž s pozvolným přístupem do vody, velký tobogán, 6 víceúčelových hřišť pro nohejbal a volejbal a mnoho dalších. Bohužel jen své pejsky budete muset nechat doma, do areálu je jim přístup zakázán.

Vranovská přehrada přímo sousedí s městem Vranov nad Dyjí a s NP Podyjí. NP Podyjí své návštěvníky milující sport, cykloturistiku a pěší turistiku upoutá bezpočtem cyklostezek a turistických stezek. Vranov nad Dyjí je nejenom pěkné místo, ale i krásný a hojně navštěvovaný zámek Vranov nad Dyjí.

Příjezd autem k areálu Vranovská pláž je od obce Štítary, nebo pro pěší visutým mostem od městyse Vranov nad Dyjí. Vranovská přehrada patří svou polohou, ale i délkou (35 km) k nejkrásnějším na Jižní Moravě, ale i v ČR.

Mapa

Velká mapa