Hotel Bítov, Bítov

Bítov 87, 67110
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Bítov *** se nachází na pomezí krajů Jihomoravského a kraje Vysočina na samém závěru Vranovské přehrady. Čistá a dech beroucí nádherná okolní příroda nabízí nepřeberné možnosti vyžití – od pěších túr, cyklistických výletů, až po tématická putování po historických památkách. V samé blízkosti hotelu můžete navštívit hrad Bítov. Z dalších památek v blízkém okolí je to pak zámek Vranov nad Dyjí, zámek v Uherčicích nebo na opačné straně státní hranice rakouský zámek Riegersburg či pohádkový hrad Hardegg. Na Vranovské přehradě, která je vzdálená 350 metrů od hotelu můžete podniknout výlet na vyhlídkové lodi, či využít vodní hladiny k rozličným vodním sportům. Náš nekuřácký hotel disponuje 35 pokoji s 95 pevnými lůžky.

Další informace

Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, TV a wifi připojením. Všechny dvoulůžkové pokoje a apartmány mají svůj vlastní balkon. Ubytovaným hostům je k dispozici restaurace, noční bar, letní terasy a dva salonky. Hotel má vlastní parkoviště pro hotelové hosty. K dispozici je i prostor pro uschování kol.

Skladba pokojů:

  • 20 dvoulůžkových pokojů
  • 8 třílůžkových pokojů
  • 4 čtyřlůžkové pokoje
  • 3 apartmány

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.450 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.250 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Třílůžkový pokoj
1.850 Kč

Snídaně v ceně


Uvedené ceny jsou pro letní sezónu ( 1.4.-31.10.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Restaurace našeho hotelu Vám nabízí posezení v příjemném a stylově zařízeném prostředí. Kvalitní obsluha a výtečné kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně Vám připraví nezapomenutelný gastronomický zážitek. Samozřejmostí je bohatý výběr vín ze znojemského regionu a neobvykle široká nabídka nealkoholických a alkoholických nápojů.Na hotelové terase si můžete užít klidu a čistého vzduchu zdejší krásné přírody nad šálkem chutné kávy BROSIO.

Firemní akce

Pro konání školení a konferencí jsou na našem hotelu k dispozici dva salonky pro 20 a 30 hostů a kongresový sál s kapacitou až 150 osob. Je možné využít i veškerou techniku (flipchart, dataprojektor,plátno) zcela zdarma pro ubytované skupiny. Ostatním je technika zapůjčována za poplatek.Prostory jsou vhodné nejen pro firemní akce a školení, ale i pro svatby, večírkya další společenské události. Za pronájem společenských prostor je účtováno nájemné v závislosti od délky pronájmu prostor, počtu hostů a u ubytovaných skupin i v závislosti na délce pobytu. Můžete využít naší nabídky balíčku služeb MEETING 4YOU. Pokud Vám tato alternativa nevyhovuje, rádi Vám připravíme občerstvení z naší nabídky, kdy účtujeme skutečnou spotřebu nápojů.

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa