Chata Vysočina, Bítov

Bítov 1, 67110
od 290 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vranovská přehrada patří mezi nejteplejší vodní nádrže v České republice. Chata Vysočina je na dobře přístupném místě Bítovské zátoky - Horka asi 80 m od vody s velmi pěkným výhledem na celou zátoku.

Další informace

Je to velmi přívětivé místo pro skupinovou a rodinou rekreaci se zaměřením na koupání, rybaření, cykloturistiku, pěší turistiku a to v období od jara do podzimu. Celková kapacita je 34 lůžek rozdělených do 8 pokojů a jednoho odděleného apartmánu. Nejlepší využití je objednání chaty jako celku jednou větší skupinou, nebo bez apartmánu, který je obsazen samostatně. Je možné objednat si samostatné pokoje pro jednotlivé rodiny a i v tomto případě je zajištěna bezproblémová rekreace pro všechny. K zajímavostem v okolí patří například hrad Corštejn, zámek Bítov, Národní park Podyjí, město Znojmo,dále možnost návštěvy blízkého Rakouska. Rádi Vás přivítáme na naší chatě.

Rekreační chata se nachází v těsné blízkosti pláže v chatové oblasti Horka pod obcí Bítov, cca 3 km od středověkého hradu Bítov a asi 12 km od městečka Vranov se stejnojmenným zámkem. Toto prostředí je ideální k provozování vodních sportů, rybaření, turistiky a řady dalších činností pro volný čas.

Chata obsahuje dobře vybavenou kuchyň , prostornou společenskou místnost, prostorná veranda ,WC a venkovní zastřešené posezení s grilem. Toto prostorné zázemí je plně dostačující i v případě nepříznivého počasí.

Společná kuchyně - v přízemí se nachází dobře vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, plynový sporák s el.troubou, rychlovarná konvice, veškeré nádobí, příbory, porcelán, sklo v dostatečném množství). Každý si musí dovést vlastní útěrky na nádobí, jar apod. Kuchyň také obsahuje velká stylová kachlová kamna, ve kterých lze přitopit při chladném počasí. Společenská místnost - k dispozici je televize (příjem přes satelit).

V prvním patře - sedm obytných pokojů s kapacitou od 2 do 6 lůžek, sociální zařízení (WC pánské, dámské, v každém sprchový kout,umyvadlo) a zastřešený, prostorný balkón.

Velikost jednotlivých pokojů:

  • 2 pokoje 3-lůžkové
  • 3 pokoje 4-lůžkové s možností přistýlky
  • 1 pokoj 2-lůžkový
  • 1 pokoj 5-lůžkový
  • 1 apartmán 4-lůžkový

Povlečení je poskytnuto pouze k týdennímu pobytu.

Automobily je možné parkovat přímo na pozemku chaty a je zahrnuto v ceně ubytování (pokud nebude dohodnuto jinak 1 pokoj = 1 auto).


Ceny

Cena za osobu
290 Kč

Služby

Společenské prostory
Zahrada
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Cyklostezky
Rybolov

Okolí

Pláž je vzdálena cca 80 m od chaty. Na pláži je možno využít služeb půjčovny sportovních potřeb, vodních šlapadel, ping-pong a nachází se zde také dětská hřiště. Koupání je možné nejen na pláži Bítovské zátoky, ale i v dalších místech jako je např. pláž Vranovské přehrady, kde je možno využít mohutný tobogán a další možnosti sportovního vyžití. V příznivých létech je možné koupat se od začátku června do poloviny září.

Mapa

Velká mapa