Chata u Rybáře, Bítov

Bítov č.ev. 108, 67110
od 590 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 400m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Díky své poloze a ubytovacím možnostem nabízí příjemné místo pro strávení dovolené, a to jak z pohledu odpočívání, tak z pohledu aktivně stráveného času. Návštěvníky láká především možnost koupání, turistických a cykloturistických cílů, rybolovu či houbaření.

Vranovská přehrada je tradiční rekreační oblast s příjemně teplou vodou a nesčetnými romantickými zákoutími. Blízký Národní park Podyjí Vám dává jedinečnou šanci rozšířit program Vaší dovolené o cyklovýlety a procházky okouzlující přírodou. Na dosah jsou i památky – Statní zámek Vranov nad Dyjí a řada dalších, které naleznete na stránce Výlety do okolí. Vranovská přehrada Vám pak na oplátku poskytne příjemný stín pro odpočinek u vody, který Váš organismus určitě ocení.

Příjemným zpestřením Vaší dovolené mohou být i vyhlídkové lodní plavby či pravidelná lodní doprava mezi jednotlivými oblastmi přehrady. Na své si tu přijdou i rybáři – mimopstruhový revír ÚN Vranov i pstruhové revíry Dyje dokáží potěšit srdce každého příznivce rybaření.

Další informace

Chata U Rybáře je účelně vybavený penzion v chatové oblasti, nabízející ubytování v období od jara do podzimu a je zde k dispozici hospůdka s nabídkou jídel. Penzion je vzdálen cca 90m od vody a 3 km od Státního hradu Bítov, což nabízí široké možnosti rekreačního vyžití.

Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, vybavených kuchyňkou (dvouplotýnkový vařič, lednice), vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a balkonem s výhledem na vodu a okolí. K dispozici je stolní tenis, houpačka a ohniště s posezením a grilem. Samozřejmostí je také parkování u objektu, úschova vlastních kol.


Ceny

Cena za osobu
590 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
31
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
28
Pětilůžkové pokoje
5
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Balkón
Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí

Zámek Vranov nad Dyjí, zámek Jevišovice, hrad Bítov a Cornštejn, Národní park Podyjí, premonstrátský klášter v Louce, rotunda Sv. Kateřiny, Znojemský hrad, historické vinobraní. Podrobný seznam najdete na stránce Výlety do okolí

Mapa

Centrum 400m
Autobus 400m
Velká mapa