Chata Na louce, Lančov

Lančov 246, 67106
od 150 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování na Vranovské přehradě v Lančovské zátoce. 4-lůžkové pokoje s kuchyňským koutem (celkem 24 míst), vlastní parkoviště, ráj rybářů, loďky a koupání (loďka pro každý pokoj), trasy pro pěší i cykloturistiku, lesy a houbaření, volejbalové hřiště a ping-pong. Zvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Můžete si s sebou vzít i menší domácí zvířata. O prázdninách je k dispozici restaurace a prodejna potravin (cca 300 m). Těšíme se na Vás od června do září.

Další informace

Chata Na louce se nachází na Vranovské přehradě v Lančovské zátoce cca 200-300 m od vody. Ubytování tvoří šest 4-lůžkových pokojů s kuchyňským koutem. Ve společenské místnosti se můžete pobavit u krbu, televize nebo šipek. V každém pokoji je kuchyňský kout vybavený lednicí, plynovým vařičem, dřezem s teplou a studenou vodou a základním nádobím. Sociální zařízení je společné. 4x WC, 4x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou a studenou vodou.

Ceny

Cena za osobu
150 Kč

za osobu a noc - MIMO SEZÓNU

Služby

Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Dětský koutek

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
24

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Vranovsko je bohaté na památkově chráněné objekty a přírodní rezervace. K nejznámějším a nejnavštěvovanějším patří zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zříceniny hradů Cornštejn a Frejštejn, větrný mlýn Lesná. Hrad Bítov z 11. stol., dnešní úprava ve stylu románská gotika je z 1/2 19. stol. V interiéru jsou sbírky vojenských a loveckých zbraní.Zámek Vranov nad Dyjí připomínaný kolem r. 1100 obsahuje bohatou expozici Vranovské keramiky. Pod zámkem se nachází technická památka - barokní vodní mlýn. Zřícenina Cornštejn - původně gotický hrad z poč. 14. stol., roku 1465 obléhán vojskem krále Jiřího z Poděbrad, dobit a pobořen, poč. 16. stol. Bylo zesíleno opevnění, od 17. stol. Hrad pustý. Zřícenina Frejštejn - původně gotický hrad ze 13. stol. s kaplí sv. Kateřiny, za Jana Krajíře se stal útočištěm lupičů, vykoupen moravskými stavy a pobořen kolem roku 1440.

Mapa

Velká mapa