Chata Lucka, Bítov

Bítov 1, 67110
od 220 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata Lucka se nachází pod obcí Bítov v rekreační zóně zvané "Horka", v malebné Bítovské zátoce Vranovské přehrady. Nabízíme ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě a 4 pokojích s vlastním sociálním zázemím, televizorem a chladničkou, společenskou místnost pro 30 osob a restauraci se zahrádkou s krásným výhledem na zátoku a na zříceninu hradu Cornštejn.

Další informace

Přímo pod chatou je písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, vhodná pro děti i neplavce, půjčovna loděk a kanoí. Nad ní se nachazí úschovna kol, ohniště a udírna. K chatě je přímý příjezd pro auta včetně parkování. Připojení na internet je zdarma. Tradicí Chaty Lucka se stalo večerní setkávání při kytaře.

Ve vedlejší zátoce si můžete nakoupit, využít tenisové kurty, saunu, posilovnu, volejbalové hřiště, dětskou trampolínu a půjčovnu šlapadel. Je zde i zastávka pro lodní dopravu parníkem, kterým je možné navštívit Vranovskou pláž. V nedaleké blízkosti chaty je možné si zapůjčit elektrolodě.

Okolí Chaty Lucky nabízí mnoho možností pro pěší turistiku, houbaření, rybolov, cyklistiku a vodní sporty. Je možné navštívit hrad Bítov či zříceninu Cornštejn, zámek Vranov nad Dyjí, Vranovskou pláž, Národní park Podyjí apod. V letní sezóně je možno vybrat si bohaté nabítky kulturních akcí pořádaných v okolí Vranovské přehrady.

Ceny

Cena za osobu
220 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

V červenci a srpnu ( hlavní sezona - so- so ) platí ceny 270,- pokoj a 340,- pokoj se soc. zázemím, televizorem a chladničkou. Poplatek obci v ceně, internet, parkování zdarma !!! Děti do 5let: 100,-Kč/noc 5-12 let: sleva 70,-Kč z ceny dospělého.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
33
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
2
Kapacita restaurace
50
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

Chata kromě rekreačního a ubytovacího využití nabízí díky velké společenské místnosti pro 30 osob i možnosti pro školení a podnikové oslavy, promítání snímků z cestování apod.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Motokáry
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Mapa

Autobus 2km
Velká mapa