Babyhotel Karolínka, Vranov nad Dyjí

Náměstí 55, 67103
od 563 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 50m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Babyhotel Karolínka poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi s vyhřívaným bazénem a wellness. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě v kteroukoliv roční dobu. 

Další informace

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly, indiány ...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Nabízíme toho mnohem více. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, uzavřenými dvory s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod. Zábavu děti naleznou také v tematicky laděných programech či v kreativní dílně. K večernímu oddechu máte možnost využít zapůjčení plynového profigrilu, nebo si sami uvařit v nově postavené venkovní kuchyni a vrátit se tak do dob našich babiček. Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí.

Cílem je, abyste si u nás odpočinuli nejen fyzicky a psychicky. Přejeme si, abyste nejen s úsměvem přijížděli, ale i odjížděli.


CENÍK 

2 dospělé osoby + 1 dítě 1.790,-Kč

2 dospělé osoby + 2 děti 1.950,-Kč

2 dospělé osoby + 3 děti 2.090,-Kč

V ceně je zahrnuta: - Snídaně - Příprava dětské postýlky včetně peřinek, nočník, stupátko, protiskluzová podložka, na vyžádání přebalovací pult, vanička apod.

Ceny

Cena za osobu
563 Kč
Cena za parkování (auto)
20
Čtyřlůžkový pokoj
1.950 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.690 Kč
Pětilůžkový pokoj
2.090 Kč
Třílůžkový pokoj
1.790 Kč

Snídaně v ceně


Cena za 2 dospělé osoby + 1 dítě. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách hotelu v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Služby

Bazén
Dětský koutek
Kadeřník, holič
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Masáže
Parkoviště
Pronájem kol
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vířivka
Wellness služby
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
4
Pětilůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Balkón
Kuchyňka
Mikrovlnná trouba
Trezor
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách hotelu v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Vzhledem k umístnění hotelu, v jehož bezprostředním okolí (10m - 300m) se nachází několik restaurací, si můžete zajít a vybrat z bohatého jídelního lístku, doplněného o obědové menu a večeře. Recepční ráda doporučí vhodné zařízení, s ohledem na Vaše gurmánské přání a potřeby. Všechny zařízení jsou uzpůsobeny rodičům s dětmi.

V hotelu je Vám po celý den k dispozici bar s alko a nealko nápoji, pochutinami a vinotékou. Ve večerních hodinách je bar otevřen v samoobslužném režimu.

 

V zimním období doporučujeme navštívit Althanský hostinec, kde výborně vaří a dobře se daří. Jejich aktuální stálé menu je ZDE a týdenní menu ZDE. Rezervujte si stůl na čísle 731163172

Vzdálenost 10,6km -10min jízdy autem směr Znojmo (průjezdní obec Milíčovice, přímo u cesty naproti benzínové pumpě)

GPS 48.888303, 15.933472

 

NOVINKA- venkovní kuchyň

U venkovního bazénu v uzavřeném traktu hotelu je pro Vás k dispozici nově venkovní kuchyň plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem , ale třeba i krbem.

Vše samozřejmě ZDARMA.

Že jste už byli na pikniku v přírodě? Tohle předčí vaše očekávání. Uvařit si jídlo při koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo zapojením celé rodiny do přichystání obědu a sníst si ho venku, to je nový zážitek v dnešní uspěchané době, na který nezapomenete. Navíc si levně vyřešíte vaše stravování v místě. Že nevíte co si sebou dovézt? Vůbec nic.

50 m od hotelu máte k dispozici velké potraviny otevřené kromě neděle každý den.

Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí. Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu. 

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Squash
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Plavba lodí jako za starých časů
Muzeum lehkého opevnění
Kinderwelt
Znojemské podzemí
Termální aquapark Laa an der Thaya
Aqualand Moravia – největší aquapark na Moravě
Museum motorismu
Museum nejen motocyklů
Museum tatrovek
Zámek Vranov nad Dyjí
Keramická dílna
Vranovská přehrada
Vodní lyžování
Vodní lyžování - TJ Delfín Oleksovice
Výlet lodní po Vranovské přehradě
Vyhlídka zamilovaných
KOLOVÝ TURISTICKÝ VLÁČEK
PEVNOSTNÍ MUZEUM VRANOV
ELEKTRÁRNA
LANOVÝ PARK
ŽIVÁ HUDBA, DEGUSTACE, AKCE V RESTAURACÍCH
ZVÍŘATA V ZAHRADĚ NA BÍTOVĚ
ROZHLEDNA RUMBURAK
ZŘÍCENINA CORNŠTEJN
STÁTNÍ ZÁMEK UHERČICE
STARÝ ZÁMEK JEVIŠOVICE
KROKOTERÁRIUM JEVIŠOVICE
Vycházka s průvodcem po vyhlídkách (Vranov nad Dyjí)
Cykloturistika

Mapa

Centrum 50m
Autobus 20m
Vlak 2.1km
Velká mapa