Apartmány-Machoň, Znojmo

Nový Šaldorf 4, Znojmo, 67181
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány Machoň. Klidné, příjemné, čisté a pohodlné ubytování.

Další informace

Naším hostem se může stát prakticky kdokoliv, obzvlášť často se ale stáváme útočištěm pro pohodové rodinné dovolené. Navštěvují nás také skupiny přátel, kteří vítají možnost bydlet pohromadě v zóně naprostého klidu a pohody. Zázemí poskytujeme rádi i sportovcům a cyklistům - aby také ne, když je v blízkém okolí tolik míst, co si hned zamilují! Nadšenci pro kulturu, památky, historii a nádhernou jihomoravskou přírodu si samozřejmě také přijdou na své, ale to vyplývá už z rychlého pohledu na mapu. Vyhýbáme se naopak akcím, na které hosté přijíždějí s nápisem drink team na tričku, rádi ovšem poskytneme ubytování zájemcům o tradiční akce spojené s moravským vínem.

Jak to u nás vypadá

Před objektem najdete parkovací plochu, kde můžete odstavit dopravní prostředky různých druhů (kromě koně), a za domem pak uzavřený dvůr, který poskytne soukromí, klid a možná i nějaký ten gril. Vchodem vstoupíte do prostorné víceúčelové haly - podle potřeby vám poslouží jako společenská místnost nebo jídelna (po dohodě), pro nás je zase recepcí, kde vás můžeme přivítat. Hned v přízemí najdete 3 pokoje a kuchyni. Využíváme ji pro přípravu snídaní a když se na tom dopředu domluvíme, můžou k plotnám i naši hosté (za poplatek). V patře jsou pro vás připraveny další 3 pokoje. Na střeše je jenom satelit.

Proč nás navštívit

Za samozřejmost považujeme čisté prostředí pro vaši pohodovou dovolenou, ale o tom je zbytečné mluvit, to je náš standard.   Podporujeme zdravý životní styl,  můžete se tedy těšit na přípravu zdravé snídaně např. ovoce a zeleniny, müsli, bylinkového čaje, dobrého džusu a třeba i nějaké té domácí marmelády (pouze v pracovní dny). Zkrátka a jednoduše: "Těšíme se na vás".


Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Snídaně
100 Kč

3 noci a více

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohniště / gril

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Velká mapa